Ostatni dzwonek

with Brak komentarzy

Dzień babci i dziadka. Darmowe plakaty do pobrania

Halo! Pamiętacie, że jutro jest święto dziadków? Czy dzieci przygotowały już laurki? Czy kupiliście już wielkie pudło czekoladek i planujecie niezapowiedziany najazd do babci i dziadka? Czy zastanawialiście się, jak im podziękować za pomoc, obecność, rady, miłość? Jeśli odkładaliście wszystko na później, to nieśmiało Wam przypomnę, że kończy się czas! Ale żeby nikt nie wpadł przeze mnie w stan lękowy, przygotowałam dla Was plakaty last minute. Wystarczy je wydrukować, włożyć w ramkę i podarować dziadkom, dokładając oczywiście solidną porcję buziaków i przytulaków.

Oto moje darmowe plakaty do pobrania na dzień babci i dziadka:

babcia

do pobrania tutaj

dziadek

do pobrania tutaj

dziadki male

do pobrania tutaj

Przy okazji poszperałam trochę w sieci i znalazłam fajne darmowe grafiki do wydruku. Spójrzcie na nie i pomyślcie, jak możecie je wykorzystać i jakie prezenty przygotować z nich dla dziadków swoich dzieci:

kubek-babcidz

U Mrs-Polka propozycja grafik do wydrukowania na kubek – obecnie usługa w niemal każdym zakładzie foto

www.mrs-polkadot.com

litery-na-ścianę

My Pink Plum zaproponowała ostatnio śliczne literki. Z powodzeniem można wykorzystać je na jutrzejsze święto

www.mypinkplum.pl

A poniżej przykład, jak można wykorzystać te literki: wydrukujcie je, wytnijcie i naklejcie na kartkę. Podpiszcie i gotowe!

Untitled-1

pakowanieprezentowdiykokarda

U Pauliny z One Little Smile znalazłam przepis na super kokardy, którymi można udekorować kartkę dla dziadków lub prezent:

www.onelittlesmile.pl

A tutaj lista pomysłów z zagranicznych blogów. Co ciekawe, można je wykorzystać zarówno w dniu babci i dziadka, jak i św. Walentego, czy w dniu mamy:)

Screen-shot-2013-04-28-at-3.40.29-PM

www.thealisonshow.com

falala_little_love_notes

www.falalalovely.blogspot.com

valentine copy

www.itwasweekend.com

free-printable-journal-cards-note-cards

www.blog.pixeledpaperdesigns.com

DSC_0108-copy

www.muffingrayson.com

Follow Marta:

żona świetnego faceta, mama dwóch rewelacyjnych dziewczynek, pani dwóch nieco kłopotliwych świnek morskich, sprawca zamieszania nazwanego Pracownią Mamaprojekt. Rozejrzyj się, a jak coś Ci się spodoba, zapraszam do kontaktu i kupna.

Latest posts from

Leave a Reply