Kolory 2016 roku wg Pantone

with Brak komentarzy

darmowe-zdjecia40

Niedawno firma Pantone ogłosiła kolor roku 2016. Po zeszłorocznej pięknej, ale dla mnie nieco zbyt przytłaczającej, Marsali, Pantone wybrał dwie dopełniające się pastelowe barwy Serenity i Rose Quartz, czyli błękit i pudrowy róż jako kolory 2016 roku. Mają być one antidotum na stres, który  towarzyszy nam, konsumentom, w życiu codziennym. Ich łagodny ton, delikatność ma wg. Pantone dać ukojenie, wytchnienie, poczucie bezpieczeństwa i zapewnić relaks. Są to wyjątkowo kobiece kolory i chyba można śmiało powiedzieć, rok 2016 będzie należał do nas!

Przyjrzyjmy się dokładniej tym barwom:

PANTONE-Color-of-the-Year-2016-v1-3840x2160

Pantone-Color-of-the-Year-2016 PANTONE-Color-of-the-Year-2016-MugChoć na pierwszy rzut oka kolory te są rodem z pokoju dziecięcego, można je z powodzeniem wprowadzić do przestrzeni dla „dorosłych”. Nic tak nie odmieni otoczenia i nada mu lekkiego, delikatnego charakteru, jak dodatki w tych barwach. No i najważniejsze – mamy dwa kolory do wyboru! Bo nic tak nie sprawia nam kobietom przykrości, jak brak wyboru. A tu proszę, mamy dwa kolory, które w dodatku możemy ze sobą łączyć! Czysta rozkosz!
Untitled-1

  1. Poduszka – Westwing
  2. Toster – Smeg
  3. Pudełko zamykane na guzik – Scandishop
  4. Robot kuchenny – KitchenAid
  5. Lampa – Westwing
  6. Gałki do mebli – Regałka
  7. Kubek i łyżeczki – Pretty Home
  8. Fotel – Westwing
Follow Marta:

żona świetnego faceta, mama dwóch rewelacyjnych dziewczynek, pani dwóch nieco kłopotliwych świnek morskich, sprawca zamieszania nazwanego Pracownią Mamaprojekt. Rozejrzyj się, a jak coś Ci się spodoba, zapraszam do kontaktu i kupna.

Latest posts from

Leave a Reply