Ahoj przygodo!

with Brak komentarzy

DSC_0250

Bardzo lubię motyw marynistyczny w pokojach dla dzieci. Podoba mi się połączenie bieli, granatu, czerwieni z domieszką kropek, pasków, trupich czaszek i piratów z jednym okiem. Jakbym miała chłopca, to pewno w takim stylu urządziłabym mu pokój. Zamiast tego produkuję obrazki w klimacie morskim. Całość została pomyślana, zaprojektowana i wykonana jako tryptyk. Trzy obrazki – jeden z latarnią morską, drugi ze statkiem, a trzeci z kotwicą i kołem ratunkowym. Obrazki są wykonane metodą scrapbooking z papierów, ozdobione sznureczkami i guziczkami. Są one w wymiarze 20×30 cm i oprawione w proste, białe, drewniane ramki. Komplet ten cieszy się dużą popularnością, wiele mam zamawia go dla swoich dzieci.

Poniżej zrobiłam mały rekonesans i znalazłam kilka przedmiotów do pokojów dla dzieci, które pasują do wnętrza w stylu marynarskim i pomogą uzyskać marynistyczny klimat. Mały podróżnik może już wyruszać na podbój mórz i oceanów. Ahoj przygodo!

DSC_0245

DSC_0241

Obraz 002

marina

marina

marina shopping

  1. Puzzle drewniane Moby, cena 69 zł makutra.com 2. Wełniany kocyk ocieplany, cena 180 zł fabrykawafelkow.pl 3. Pingwinek Molly pozytywka, 130 zł makutra.com 4. Abażur do lampy dziecięcej Lamps&Co, 180 zł planetadziecka.pl 5. Pudełko zamykane z wielorybem, 219 zł planetadziecka.pl 6. Dywan do prania w pralce, 749 zł fabrykawafelkow.pl  7. Książka „1001 drobiazgów nad wodą” Ali Mitgutsch, cena 32 zł makutra.com
Follow Marta:

żona świetnego faceta, mama dwóch rewelacyjnych dziewczynek, pani dwóch nieco kłopotliwych świnek morskich, sprawca zamieszania nazwanego Pracownią Mamaprojekt. Rozejrzyj się, a jak coś Ci się spodoba, zapraszam do kontaktu i kupna.

Latest posts from

Leave a Reply